Zavolejte nám 721 869 700, 730 165 663, 495 535 704

Plastické operace

Oči jsou při mezilidském kontaktu prvním a často také jedním z nejdůležitějších faktorů, kterým upoutáme druhou osobu. Postupem času však okolí očí stárne a vznikají vrásky, nevzhledné tukové váčky, svěšují se víčka. V poslední době čím dál, tím více lidí se rozhoduje nenechat na svém očním okolí známky času a podstupují plastické operací víček, či jiné estetické zákroky na okolí očí. Výsledek je celkově omlazený vzhled.

Na naši klinice tyto zákroky provádí zkušení oční mikrochirurgové, kteří znají perfektně poměrně složité svalové okolí očí, a umí proto perfektně zákrok provést tak, aby nijak neovlivňoval Vaše vidění.

Plastická operace horních i dolních víček je v našem ZZ v ambulantním režimu. Zákrok je prováděn v místním znecitlivění, popř. v kombinaci místního znecitlivění a podání celkových sedav. Operační zákrok trvá dle rozsahu výkonu cca 40 - 60 minut. Pacient při zákroku leží a obličej je zakryt rouškou. Po operaci se na operační ránu přikládá kompresivní...po té pacient odchází domů, kde pokračuje v ledování.Po operačním výkonu bývají na víčkách otoky a krevní podlitiny, které ale postupně ustupují. Pacientovi je doporučen klidový režim a přikládání studených obkladů. Stehy se odstraňují 7.-10. den po operaci.

Cena operace horních víček 8.500,- Kč

Cena operace dolních víček 10.000,- Kč

PLEXR - unikátní zařízení pro neablativní plastickou chirurugii. V určitých případech může nahradit tradiční zákrok estetické chirurgie se stejným, nebo velmi podobných výsledků.